Menu

  • boost2 baner.jpg
  • flydoor5_home01.jpg
  • peak2_top01.jpg
  • radical5_top02.jpg
  • s5banner.jpg
  • topbanner_razor.jpg
  • viron2_top01.jpg

Najnowszy film

 

 LATAWCE UŻYWANE

FLYSURFER SPEED5 15   - stan *****- 5600 zł

FLYSURFER SPEED4 10 LOTUS  - stan *****- 3200 zł

FLYSURFER SPEED4 12 LOTUS  - stan *****- 3400 zł

FLYSURFER BOOST 11 stan ***** - 2700 zł

FLYSURFER CRONIX 8 - stan ***- 2200 zł

więcej 

SNOWKITE CZAS ZACZĄĆ PDF Drukuj Email

Zapraszamy wszystkich chętnych do Łodzi na kursy SNOWKITE’a.

 sonnenuntergang

Nasza szkoła prowadzi szkolenia od 2001 roku !!!

Dysponujemy pełną gamą najwyższej jakości sprzętu, a także posiadamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniach na każdym poziomie zaawansowania.

 


 

 

Snowkiting zimą to alternatywa dla wszystkich snowboardzistów i narciarzy szukających mocnych wrażeń. Nie musisz jechać w góry, ani wydawać pieniędzy na wyciągi. Możesz uwolnić nadmiar adrenaliny na przedmieściach swojego miasta. Do snowkiting’u możesz użyć zarówno nart jak i snowboardu, a wrażenia których doświadczysz podczas jazdy będą dodatkowo potęgowane przez latawiec

.
 

 
Szybkość, a także wszystkie ewolucje, które do tej pory wykonywałeś na śniegu, nabiorą nowego wymiaru. Kite umożliwi triki o jakich tylko mogłeś dotąd pomarzyć. Bez problemu oderwiesz się od ziemi i na kilka sekund zawiśniesz w powietrzu. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Nauka zimowej odmiany kitesurfingu przebiega dużo szybciej niż latem na wodzie. Dzięki stabilnej powierzchni oraz możliwości jeżdżenia przy dużo słabszym wietrze już po kilku godzinach spędzonych z instruktorem można samemu śmiało korzystać z „prywatnego wyciągu” jaki stanowi latawiec.

Szkoła AIRMAN poleca – spróbuj, a zobaczysz jakie to proste

 

Kursy zimą organizowane są w rejonach Łodzi, na zalewach: Sulejowskim, Jeziorsko oraz Czarnocin (25 km od Łodzi), a także na pobliskich, zaśnieżonych łąkach.

Sprawdź naszą ofertę w dziale szkolenia.

flysurfer-speed4-snowkiting


snow09

 

Najnowsze Zdjęcia