Menu

  • boost2 baner.jpg
  • flydoor5_home01.jpg
  • peak2_top01.jpg
  • radical5_top02.jpg
  • s5banner.jpg
  • topbanner_razor.jpg
  • viron2_top01.jpg

Najnowszy film

 

 LATAWCE UŻYWANE

FLYSURFER SPEED5 15   - stan *****- 5600 zł

FLYSURFER SPEED4 10 LOTUS  - stan *****- 3200 zł

FLYSURFER SPEED4 12 LOTUS  - stan *****- 3400 zł

FLYSURFER BOOST 11 stan ***** - 2700 zł

FLYSURFER CRONIX 8 - stan ***- 2200 zł

więcej 

CRONIX - NOWA ERA FLYSURFERA PDF Drukuj Email

flysurfer cronix Adaptive-Airfoil1Dla jednych ta informacja jest wielkim zaskoczeniem, inni czekali na nią już od dawna.

Od pewnego czasu krążyły pogłoski na temat latawca pompowanego ze stajni starszego brata Flysurfera, firmy Skywalk GmBH. Jednak dopiero teraz możemy je potwierdzić, kiedy jesteśmy w 100% pewni jego wysokiej jakości.

Flysurfer od zawsze był otwarty na wszelkie innowacje oraz eksperymenty. Wybiegał swoimi technologiami daleko w przyszłość zostawiając w tyle swoją konkurencje. Flysurfer był i jest niezaprzeczalnym numerem 1 w produkcji latawców komorowych. Teraz nadszedł czas, aby swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystać w produkcji latawców pompowanych.

Projekt stworzenia całkowicie nowego latawca Freestyle/Freeride powstał dwa lata temu. Idei tej poświęcił się całkowicie jeden z trzech inżynierów w firmie Flysurfer - Andreas Hanrieder, który po prawie dwóch latach projektowania, zaprezentował rezultat swojej pracy – CRONIX.

Synonimy Flysurfera to: innowacyjności, wszechstronności, indywidualności i jakości.

CRONIX całkowicie spełnia w/w cele i podkreśla motto firmy:

Flysurfer - everyday is a kiteday!

Wraz z Cronixem nastała nowa era wśród latawców Flysurfera. Co się kryje pod jego maską? Dlaczego firma obrała taką ścieżkę rozwoju? Można by pisać wiele, lecz pewnie poniższy film wyrazi więcej niż tysiąc słów.

 

 

 

Najnowsze Zdjęcia