Menu

  • flydoor6.jpg
  • peak4.jpg
  • radical6.jpg
  • rush.jpg
  • s5banner.jpg
  • sonic2.jpg
  • soul2.jpg
  • stoke.jpg
  • viron2_top01.jpg

Najnowszy film


SOUL - jeszcze nigdy przejscie z latawca pompowanego na komorowy nie było tak płynne !!!

amc2019

 

LATAWCE UŻYWANE

FLYSURFER SONIC2 13   - stan *****- 5900 zł

FLYSURFER SONIC2 11   - stan *****- 4900 zł

FLYSURFER STOKE 8 - stan ***- 2200 zł

więcej 

Impreza landkitingowa - LESZNO - 19-21.04.2013 PDF Drukuj Email

 P1010393

Zapraszamy wszystkich miłośników landkitingu na imprezę otwierającą sezon 2013.

W trakcie imprezy będzie można między innymi:

- uczestniczyć w zajęciach z najlepszym polskim zawodnikiem, naszym teamriderem - Baxx'em

- przetestować najnowsze latawce Flysurfera SPEED 4


 

a oto informacja od organizatora eventu:

Zapraszamy wszystkich chętnych na otwarcie sezonu lądowego na lotnisku w Lesznie. Równolegle organizujemy dla Was PHOTO JAM, czyli konkurs fotograficzny.
Zabawa ta dotyczy zarówno osób jeżdżących jak i obserwatorów. Polega ona na tym, że przez cały dzień możecie robić zdjęcia ludziom, którzy jeżdżą, skaczą czy latają podczas pierwszego dnia imprezy na lotnisku 20.04. Pod koniec tego dnia wybieracie 3 fotki, które według Was są najlepsze i dostarczacie nam je bez żadnej „obróbki”. Niezależne jury wybierze zdjęcia, spośród których, podczas wieczornego spotkania, Wy nagrodzicie najlepsze. Co ważne: wygrywa zarówno fotograf, jak i osoba znajdująca się na zdjęciu (osoba fotografowana może być nagrodzona tylko raz).
Dzięki naszym sponsorom, którymi są: Areasports.pl, Airman Flysurfer Polska, Landkiting.pl, Latawki.pl, Volcano oraz SSK WAKE-UP, czeka na Was dużo ciekawych nagród!
Otwarcie sezonu lądowego, to także cała masa przygotowań. Dilerzy najlepszych marek na rynku chętnie udostępnią Wam latawce oraz inny sprzęt do testów, jak i odpowiedzą na wszystkie pytania.
Osoby, którym znudziło się już jeżdżenie od lewej do prawej, będą mogły nauczyć się pierwszych trików pod okiem wielokrotnego Mistrza Polski oraz jednego z najlepszych lądowych rider’ów w Europie, Pawła Baxx’a (maks. 2 grupy po 2-3 osoby).
Osobom, które w landkiting’u stawiają dopiero pierwsze kroki, również służymy pomocą. Wystarczy zgłosić się do dystrybutorów na ich stoiska.
Z racji tego, że - jak sami wiecie - skończyły się już niestety czasy, w których mogliśmy wszystko zorganizować za pół darmo, ze względu na koszty związane z organizacją iwentu, wejściówki będą kosztować symboliczne 10zł. Każda uczestnicząca w evencie osoba otrzyma opaskę na rękę, uprawniającą do korzystania z płyty lotniska, jak i do wzięcia udziału w PHOTO JAM’ie oraz wszystkich atrakcjach 


 

Najnowsze Zdjęcia