Menu

  • boost2 baner.jpg
  • flydoor5_home01.jpg
  • peak2_top01.jpg
  • radical5_top02.jpg
  • s5banner.jpg
  • topbanner_razor.jpg
  • viron2_top01.jpg

Najnowszy film


SOUL - jeszcze nigdy przejscie z latawca pompowanego na komorowy nie było tak płynne !!!

 

LATAWCE UŻYWANE

FLYSURFER SPEED4 12 LOTUS  - stan *****- 3400 zł

FLYSURFER BOOST 11 stan ***** - 2000 zł

FLYSURFER CRONIX 8 - stan ***- 1800 zł

więcej 

Baxx na Romo PDF Drukuj Email

Sezon roku 2012 w pełni, a my jak zawsze w święto majowe obieramy kierunek na Duńską wyspę Romo, którą raczej każdy Landkiter zna, jak nie osobiście to z opowieści i legend.

 

Oczywiście na rozgrzewkę skoczyliśmy do Berlina, aby odbyć małą sesję na lotnisko Tempelhof, ale warunki pogodowe, a mianowicie brak wiatru, zaprowadziły nas na wake do Grossberen.

Cała Polska ekipa (czyli ok 50 osób) wystartowała ok piątku, a ja wraz z moją rodziną wyjechaliśmy w poniedziałek wieczorem. Na miejscu bylismy we wtorek ok 11 godziny.

Muszę przyznać, że Romo ma to coś w sobie, że co roku tam wracamy i za każdym razem ma się wrażenie jakby było się tam pierwszy raz.

Człowiek popada w pewien schemat. Całymi dniami na plaży, popołudniami relaks na basenie i saunie, wieczorem grillowanie, człowiek zapomina o całym świecie. Romo to taki mały azyl od codzienności.

Jeżeli chodzi o warunki pogodowe, to jak dla mnie słabo dopisały tego roku. Siła wiatru nie pozwoliła na wykonanie wysokich i stylowych lotów, ale mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja porządnie polatać.

Więc jak się nie ma co się lubi to się bawi w newschool. I takim oto sposobem cały wyjazd był pod hasłem "zdejmij kurczaka z haka":D

W sobotni poranek chyba wszystkim nie było w smak wracać do Polski.

Mam nadzieję, że za rok też się wybiorę z moją rodzinką, ale już w powiększonym składzie:)

Wyjazd wspierali:

Landkiting.pl, Airman Flysurfer Polska, VOLCANO, BERN.

Na wyjeździe odbyło się wiele testów sprzętów. Mi przypadł zaszczyt wytestować nową deskę firmy NEXT model: SHOCKWAVE-więcej na temat już niebawem w obszernej recenzji

Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia fotek:

 

Najnowsze Zdjęcia