• banery strona.jpg
  • boost3 baner.jpg
  • flydoor6.jpg
  • peak4.jpg
  • radical6.jpg
  • rush.jpg
  • sonic2.jpg
  • soul2.jpg
  • viron3.jpg
Flysurfer SONIC 2 PDF Drukuj Email

SONIC 2 – Airstyle, Hydrofoil, Lightwind

 

NAJLEPSZY SNOWKITER 2016 W KONKURENCJI RACING, HANG TIME ANDRZEJ STAWICKI UŻYWA FLYSURFER SONIC2

Sonic2 to latawiec dla doświadczonych i wymagających riderów, którzy pragną mieć najlepszy sprzęt do wysokich  i długich lotów nawet przy bardzo słabym wietrze.  

Każdy szczegół zaprojektowano z myślą o jak najlepszych osiągach. Zrównoważona i czuła reakcja w skręcie, dopracowana aerodynamika i zoptymalizowana pod względem wagi konstrukcja, daje doskonałe wrażenia podczas jazdy i skoków. 

 

sonic2 gallery06sonic2-action-04

 

 

 

 
 


//Double Cordwise Ballooning

sonic2 closeup-03Zastosowanie dodatkowych wzmocnień zmniejsza fałdy na powierzchni poszczególnych komór do absolutnego minimum. Wyliczone ze szczegółowym odwzorowaniem krzywizn bryty w połączeniu z klejonymi, podwójnymi szwami umożliwiły stworzenie skrzydła high performance gwarantującego najwyższe osiągi. Zoptymalizowana aerodynamika czaszy latawca wpływa na doskonałe osiągi w hang time.

 

 

// Flat Winglet Technology

Redukcja opóru aerodynamicznego powstającego na końcówkach (tipach) skrzydła zwiększa ciąg latawca, zapewniając jego stałą wartość podczas skrętu.

// Wysokociśnieniowe wloty powietrza (MPV)

sonic2 closeup-05Znajdujące się na środku krawędzi natarcia latawca wloty MPV zapewniają maksymalny przepływ powietrza do jego wnętrza. W rezultacie komory szybciej wypełniają się powietrzem, a latawiec przyspiesza nawet jeśli jest zupełnie zdepowerowany. Zastosowany separator wewnątrz wlotów MPV przekazuje strumień powietrza prosto do wnętrza latawca niezależnie od kąta natarcia. Osiągnięta w ten sposób poprawa ciśnienia wewnątrz czaszy powoduje, że latawiec jest sztywniejszy, stabilniejszy oraz bardziej reaktywny. 

 


// Lekka konstrukcja

sonic2 gallery05SONIC2 zawdzięcza swoje cechy również dzięki unikalnej kompozycji materiałów. Górne poszycie skrzydła wykonano z tkaniny LOTUS, która umożliwia uzyskanie wolnej od fałd i zmarszczeń powierzchni latawca oraz ułatwia jego restart w granicznych warunkach wiatrowych. Dolną część poszycia wykonano z materiału DLX+,  co ma wpływ na reaktywność latawca. Wewnętrzną konstrukcję latawca tzn: żebra, połączenia skośne typu ”V”  zaprojektowano tak, aby uzyskać diagonalną sztywność co zapewnia utrzymanie kształtu latawca nawet pod bardzo dużym obciążęniem. 

 

// Potrójny depower

W SONIC2 zastosowano trzy sposoby redukcji ciągu latawca:

- redukcja kąta natarcia,

- zmiana profilu skrzydła,

- zmniejszenie jego powierzchni czynnej

sonic2 closeup-01

W efekcie uzyskujemy potężny zakres wiatrowy i niewiarygoną "windę" przy skokach. 

 

// Mini żebra

Podwojenie liczby komór przy krawędzi spływu latawca poprzez zastosowanie mini żeber optymalizuje przepływ powietrza, zmniejsza turbulencje co w efekcje poprawia aerodynamikę skrzydła przy jednoczesnym zachowaniu minimalnej wagi.

// System automatycznego drenażu

Na krawędzi spływu zainstalowano sprawdzony system drenażu z dużymi odpływami, które umożliwiają automatyczne usuwanie wody, piasku i innych zanieczyszczeń ze środka latawca. 


 

Jako firma zaangażowana w kite racing, FLYSURFER oficjalnie zarejestrował SONIC2 w IKA. Dzięki temu każdy użytkownik tego latawca może uczestniczyć w zawodach organizowanych przez IKA w konkurencji Formula Kite.

 

sonic2-action-05

Zestaw  zawiera: 

1x SONIC 2 - kite

1x zestaw naprawczy

2x instrukcja (Kite & Bar)

1x plecak

 

SONIC 2 dostępny z barem:

// Infinity 3.0 Airstyle Control Bar

                           // Infinity 3.0 RACE Control Bar

infinity3race-gesamtpaket-1 infinity-3-qr-08

Rozmiary: 6, 9, 11, 13, 15, 18 

Dane techniczne i ceny latawców (excell)

 

 

sonic2 06

sonic2 09sonic2 11sonic2 13sonic2 15sonic2 18

 

 

FLYSURFER SONIC RACE

 

sonicrace-3d

więcej  


FLYSURFER SONIC 2

sonic2 18

 

więcej

 
 

 FLYSURFER SOUL

 

soul-06-3d

więcej

 


    

FLYSURFER BOOST 3


boost3-3d-13 

  

więcej  

  

FLYSURFER STOKE

 

 stoke2-7

  

więcej  


FLYSURFER PEAK4

 

peak4-3d 8
więcej

FLYSURFER VIRON3

viron3-3d-preview

więcej

FORCE CONTROL BAR

forcecontrolbar-11 

więcej


 

Okazje - promocje - używki

 

więcej